Yemek Masaları

Modern ve Klasik Yemek Masası Modelleri

BedriKorkmaz.Com mobilya dekorasyon sektöründe son zamanlarda yapmış olduğu başarılı tasarımlar ve kaliteli üretimi ile bir çok marka arasında en çok tercih edilmeye başlanmıştır. BedriKorkmaz.Com sitesi üzerinde mobilya eşyaları ile ilgili binlerce model en kaliteli malzemeler ile üretilerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bedri Korkmaz markasının en çok ilgi gören ürünlerinin başını çeken yemek masası koleksiyonuda oldukça başarılı tasarımlar içermektedir. Yemek masaları hem evimizde hemde ofis gibi ortamlarda oldukça önemli rol oynayan bir eşyadır. Evimizde misafirlerimize ikramlarda bulunacağımız birlikte yemek yiyip belkide saatlerce sohbet edilen yer olabilmektedir yemek masaları. İş yerlerinizdede aynı şekilde iş ortaklarınıza yiyecek ikram edeceğiniz ve ziyafet sırasında sohbetler edip iş konuşabileceğiniz yer olabilmektedir yemek masası.

En Kaliteli Yemek Masaları BedriKorkmaz.Com ‘da..

Yemek masaları diğer mobilyalara nazaran çok daha dikkatli seçilmelidir. Masaların yüksekliği genişliği gibi etkenler mutlaka göz önünde bulundurularak konfor ön planta tutulmalıdır. Yemek odası dekorasyonuna uygun olan renk ölçü ve ebatlarda olan yemek masası ve sandalyelerini tercih etmeniz oda dekorasyonuna katkı sağlarak çok daha estetik bir görünüm kazanarak evinizin havasını değiştirecektir.

BedrkiKorkmaz.Com diğer mobilya ürünlerindede oldıuğu gibi yemek masaları üretimindede kaliteye ve konfora son derece önem vermektedir. Kullanılan tüm ahşap malzemeler 1.kalite olup kalite standartlarına uygun olup belgelidir. Kullanılşan boya ve cila gibi malzemelerde ise kalite ve sağlık standartları göz önünde bulundurularak insan sağlığını tehdit etmeyen kurşunsuz poliüretan ve su bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Sizde bedrikorkmaz.com kalitesi ile sıradaışı yemek masalarına sahip olmak istiyorsanız http://www.bedrikorkmaz.com/modeller/yemek-odasi/ bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları için sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız, fabrikasyon seri üretimi seçmek yerine her müşterisinin kendisine özgü bir yemek odası takımı olması için kişiye özel mobilya imalatı hizmetini seçmiştir. Yüzlerce yemek odası modeli arasından seçim yapmak istemeyenler ve hayalindeki yemek odasına kavuşmak isteyenler için sunulan bu hizmette, firmamız müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Uygun Fiyatlarıyla Kişiye Özel Yemek Odası Takımları

Yemek Odası TakımlarıMüşteriden aldığı brief doğrultusunda yemek odası takımları tasarımı için işe koyulan firmamız, müşteriyi iyice anlayıp daha sonra gerçeğe en yakın olan üç boyutlu çizimlerle prezantasyon yapmaktadır. Bu aşamada son düzenleme ve eklemelerin yapıldığı yemek odası takımı tasarımı için kullanılacak olan alt yapı malzemeleri de belirlenmektedir. Müşterinin beklentilerini karşılayan tasarımı gerçekleştirdikten sonra imalat aşamasına geçen tasarım, bu aşamada ince bir el işçiliği uygulanarak imal edilmektedir.

İmalat esnasında gösterdiği özeni ve titizliği montajda da gösteren firmamız, sizleri kısa süre içerisinde hayalini kurduğunuz modern yemek odası takımları ile tanıştırmaktadır. Tüm bu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet için siz değerli müşterilerine özel makul fiyatlar belirleyen firmamız, ödeme konusunda da her türlü kolaylıkları sağlamaktadır.